200.000'den fazla cihaz için batarya ve aksesuar!

  • Bu hafta ücretsiz gönderi!
  • 15 yıldır bir numaralı batarya ve adaptör uzmanı
  • 1.000.000'den fazla müşteri

Sorunuz mu var? Şuraya mail atın: info@BatteryUpgrade.com

Dijital Kamera bataryalar & AC adaptörler / şarj aletleri

Ne yazık ki dijital fotoğraf makinelerinin bataryaları zaman geçtikçe ve kullanıldıkça eskirler. Bu durumda bataryayı daha sık doldurmanız gerekecektir. Bu da dijital fotoğraf makineleri gibi cihazları kullanırken can sıkıcı olabilir. Yeni bir batarya ile dijital fotoğraf makinenizi ilk zamanlarındaki gibi keyif alarak kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Parça değişimi gereken bir fotoğraf makineniz mi var? Canon, HP, Nikon, ve Panasonic gibi markalarla uyumlu her türlü batarya ve adaptör sağlamaktayız.

Aşağıdaki tüm markalara göz atın

Aradığınız şeyi bulamadınız mı? Kullanmayı deneyin: ara

Kolayca bir cihaz ya da kategori seçin

Değerlendirmeler

kemalettin cem örter bizi değerlendirdi:
(5/5)
Ürün:
Digital Camera batarya (1500 mAh 7.4 V)
Genel:
Sizden satın aldığım her iki sipariş elime geçti ve kullanmaya başladım.. Gerçekten çok teşekkür ederim. Sizleri herkeslere tavsiye ediyorum..
Ürün hakkında:
Fotograf makinalarım için satın aldığım bataryalardan 2 tanesini yolculukta kullandım ve yüzlerce fotograf çektim. bataryalarım halen dopdolu. ne kadar taze olduklarını sınamanın bir yolu da kendi kendine tükendikleri zaman ile ilgilidir ki bu zaman sizden satın aldığım bataryalarda çok uzundu.. yani bataryalar Çok taze demek oluyor..Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim size..
Diger müşterilerin değerlendirmelerini okuyun
  • Bu hafta ücretsiz gönderi!
  • 15 yıldır bir numaralı batarya ve adaptör uzmanı
  • 1.000.000'den fazla müşteri

Sorunuz mu var? Şuraya mail atın: info@BatteryUpgrade.com

Sitemizin düzgün çalışması için çerezler kullanılmaktadır. Lütfen okuyun cookie policy. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda bu kuralı kabul ettiğiniz varsayılır.