ingilizce
  türkçe
Ana SayfaÜrünler
Alışveriş SepetiHesabımşirket bölümü
Ne arıyorsunuz?
Ara
Digg this Twitter Del.icio.us Stumbleupon Reddit

değerlendirmeler

EMEL ŞAHİN buradan Türkiye bize not verdi:
(5/5)

Ürün:

Genel:

çok ama çok memnun kaldım, güvenli ve birçok ihtiyaca anında yanıt veriliyor,iki kere alışveriş yaptım hiçbir sorunla karşılaşmadım.ürün siparişinde ve hatta iadede sorun yaşamadım adım adım size tarif ediliyor ve siparişin her aşamasından bilgi veriliyor.tekrar aynı siteden alışveriş yaparım.

Ürün hakkında:

çok iyi.


Murat Güzel buradan Türkiye bize not verdi:
(5/5)

Ürün:

Genel:

Başlangıçta, inanmadan ve siparişimin gelmeyeceğini düşünerek işlem yaptım. Hem siteye inanmıyordum hem de telefonum zaten kolay bulunmayan bir ürün olan ACER-Ferrari modeli olduğu için ekstra ümitsizdim. Ama siz beni çok şaşırttınız. Her yazdığıma cevap verdiniz. Gecikme sebebini detaylı bir maille bildirdiniz. Gerçekten Türkiye' den ucuza almamı sağladınız. Ben artık etrafımdaki herkese sizi söylüyorum. Çok ama çok teşekkür ederim.

Ürün hakkında:

Orijinalden farkı yok. Batarya performansından da çok memnunum.


Daha fazla değerlendirme...

Ürünler
Dünya çapında ücretsiz ulaştırma
14-gün içinde para iadesi garanti


Dünya çapında ÜCRETSİZ ulaştırma!


BatteryUpgrade.com: Güvenli Alışveris - Gizliliğinize önem veriyoruz - Güvenli Ödemeler PayPal
McAffee SiteAdvisor Comodo secure SSL Mastercard securecode - daha fazla öğren Verified by Visa - daha fazla öğren American Express

copyright © 2004 - 2014


Sitemizin düzgün çalışması için çerezler kullanılmaktadır. Lütfen okuyun cookie policy. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda bu kuralı kabul ettiğiniz varsayılır.

Kabul
X